Tkaniny plisowane

GaleriaTkaniny plisowane

Kolekcje tkanin plisowanych

Wyjątkowe kolekcja materiałów jednorodnych lub z wyraźną, atrakcyjną strukturą o charakterze naturalnym lub wzorzystych, lub firanowych o dużym stopniu przezierności lub typu Blackout lub ... . Wybór pozostawiamy Wam.

        

Tkaniny plisowane - Aida Print

Fantazyjne motywy kwiatowe z efektem wzmocnienia lub osłabienia koloru na wzorze. Modne kolory w odcieniach bieli, brązu, fioletu i szarości stworzą niepowtarzalną dekorację okienną.

Tkaniny plisowane - Allegro

Tkaniny plisowane - Allegro Flex

Modne kolory materiałów plisowanych z powłoką Perlex. Kolekcja Allegro Flex uzupełnia jeden do jednego kolorystykę kolekcji Allegro. Idealne do okien południowych lub okien dachowych!

Tkaniny plisowane - Allegro Pearl

Przepiękne kolory materiałów plisowanych z powłoką Perlex. Idealne do okien południowych lub okien dachowych! Termoizolacja i połączenie modnej kolorystyki w jednej bogatej kolekcji.

Tkaniny plisowane - Amaretto Pearl

Dyskretne pionowe prążki tworzą niepowtarzalne akcenty na naszych oknach. Powłoka PERLEX na zwenętrznej stronie materiału. Delikatny materiał bazowy świetnie się prezentuje w każdym wnętrzu.

Tkaniny plisowane - Camouflage BO

Wyjątkowe połaczenie tkanin typu BlackOut z tkaninami firanowymi. BlackOut oznacza całkowite zaciemnienie przez materiał plisy. Kolekcja prezentuje się szczególnie pięknie w plisach podwójnych DZIEŃ/NOC, nadaje się wyśmienicie do chrony przezd słońcem w oknach dachowych.

Tkaniny plisowane - Camouflage NC

Wyjątkowa kolekcja tkanin firanowych. Kolekcja prezentuje się szczególnie pięknie w plisach podwójnych DZIEŃ/NOC, gdzie w połączeniu z tkaninami zaciemniającymi tworzy niezwykłą dwufunkcyjną przesłonę.

Tkaniny plisowane - Cetus

Charakter kolekcji tworzy niepowtarzalna struktura tkaniny. Jest to również kolekcja niepalna z certyfikatem DIN 4102 B1.

Tkaniny plisowane - Crush

Przesłony plisowane bez kolekcji z charakterystycznymi zagnieceniami są po prostu niepełne. Poprzez rzucającą się na pierwszy rzut oka strukturę otrzymujemy bardzo charakterystyczną osłonę okienną.

Tkaniny plisowane - Dekora Print

Kolekcja materiałów wzorzystych o fantazyjnych kształtach i motywach. Idealna do dekoracji wnętrz. Kolekcję tworzą trzy odrębne schematy nadające określony wzór tkaninie. Specjalne uszlahetnienie tkanin wyróżnia tę kolekcję spośrób tradycyjnych kolekcji z tkaninami wzorzystymi.

Tkaniny plisowane - Flair

Bardzo dekoracyjny materiał o stosunkowo dużej przezierności. Tworzy niepowtarzalne akcenty kolorystyczne dzięki dyskretnym poprzecznym prążkom.

Tkaniny plisowane - Juno

Przepiękna wizualna struktura tkaniny o charakterze naturalnym! Dzięki pokryciu tkaniny warstwą teflonu otrzymujemy plisę odporną na zabrudzenia! Kolekcja prezentuje się szczególnie pięknie w połączeniu z profilami w okleinach drewnopodobnych.

Tkaniny plisowane - Limited

Wyjątkowa kolekcja materiałów, krótych cechą wspólną jest ich ... niepowtarzalność. Zgodnie z nazwą są to tkaniny oferowane przez określony czas. Znajdują się tutaj zarówno tkaniny delikatne jak również z pokryciem perłowym od zewnętrznej strony.

Tkaniny plisowane - Life Pearl

Modne i żywe kolory materiałów plisowanych z powłoką Perlex. Idealne do okien południowych lub okien dachowych! Termoizolacja i połączenie modnej kolorystyki w jednej bogatej kolekcji.

Tkaniny plisowane - Luna BO

Tkaniny typu BlackOut - oznaczają całkowite zaciemnienie przez materiał plisy. Kolekcja prezentuje się szczególnie pięknie w plisach podwójnych DZIEŃ/NOC, nadaje się wyśmienicie do chrony przezd słońcem w oknach dachowych.

Tkaniny plisowane - Natural

Wyjątkowa kolekcja materiałów o wyraźnej, atrakcyjnej strukturze o charakterze naturalnym. Jako materiał dyskretnie przepuszczający światło, kolekcja Natural znakomicie harmonizuje z dowolnym wnętrzem.

Tkaniny plisowane - Nova

Od bieli do czerni przez różne wariacje na temat szarości - to cecha wspólna materiałów zgromadzonych w kolekcji NOVA.

Tkaniny plisowane - Opera

Kolekcja wyjątkowych czternastu kolorów na bazie gładkiej tkaniny. Klasyka i elegancja, osłona i dekoracja w jednym.

Tkaniny plisowane - Porto Pearl

Kolekcja materiałów o wyraźnej, atrakcyjnej strukturze o charakterze naturalnym z pokryciem PERLEX po zewnętrznej stronie. Jako materiał dyskretnie przepuszczający światło, kolekcja Porto Pearl znakomicie harmonizuje z dowolnym wnętrzem, dbając jednocześnie o komfort termiczny.

Tkaniny plisowane - Presto

Modne i świeże kolory materiałów plisowanych w 18 odsłonach. Kolekcja Presto posiada swoje idealnie dopasowane dopowiedniki w kolekcji Presto Pearl - z powłoką Perlex.

Tkaniny plisowane - Presto Pearl

Modne i świeże kolory materiałów plisowanych z powłoką Perlex. Idealne do okien południowych lub okien dachowych! Termoizolacja i połączenie modnej kolorystyki w jednej bogatej kolekcji.

Tkaniny plisowane - Sahara

Kolekcja materiałów gładkich o zdecydowanej kolorystyce. Stosunkowo niedrogi materiał o dużej nieprzezierności stworzy niezwykle barwną i funkcjonalna osłonę przeciwsłoneczną.

Tkaniny plisowane - Verona

Widoczne poprzeczne prążki o lekko nieregularnym kształcie. Właściwości kryjące kolekcji przeplatają się z dekoracyjnością, która uzyskiwana jest przy dość dużym nasłonecznieniu. Żywe kolory kolekcji nabierają blasku, tworząc barwne efekty wizualne.