Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

PoradnikDbamy o Twoje bezpieczeństwo

W tym bezprecedensowym czasie Wasze zamówienia są dla Nas, polskich przedsiębiorców wszystkich branż szczególnie ważne. Z głębi serca z góry dziękujemy za okazane wsparcie.

Dbając o Twoje bezpieczeństwo - procedury pomiaru i montażu

Pracownik - monter Tapparella po przyjeździe do Twojego domu posiada przy sobie maseczkę, rękawiczki, płyn do dezynfekcji powierzchni, płyn do dezynfekcji rąk. Poprosi Cię o zdezynfekowanie Twoich rąk i zdezynfekuje swoje. Prosimy o zachowanie dystansu ok. 2 metrów od pracownika. Pracownik dokona pomiaru, następnie poda Ci katalog po uprzednim zdezynfekowaniu Twoich rąk. Po dokonaniu pomiaru lub montażu pracownik zdezynfekuje klamki lub inne elementy, których dotykał. Następnie prosimy przez 5 minut wywietrzyć mieszkanie.

Procedura pomiaru:

Po dokonaniu pomiaru umowa zostanie wysłana mailowo. Następnie po wpłaceniu zaliczki firma przystępuje do realizacji zamówienia.

Procedura montażu:

Przed terminem montażu Klient zobowiązany jest wpłacić pełną kwotę za towar i usługę.

Biuro pomocy online - tel. 501 460 210

Telefonicznie pomożemy dobrać produkt do Twoich potrzeb.

Telefonicznie lub mailowo pomożemy Twoje zamówienie doprowadzić do akceptacji.

W systemie Video-rozmowy, rozmowy lub mailowo poprowadzimy Cię, jak dokonać prawidłowego pomiaru wybranego przez Ciebie produktu.

Wspomagając Cię filmami instruktażowymi jak również instrukcjami pomożemy Ci zamontować nasze produkty na Twoich oknach.