Tkaniny plisowane

WzornikiTkaniny plisowane

Kolekcje tkanin plisowanych

Wyjątkowe kolekcja materiałów jednorodnych lub z wyraźną, atrakcyjną strukturą o charakterze naturalnym lub wzorzystych, lub firanowych o dużym stopniu przezierności lub typu Blackout lub ... . Wybór pozostawiamy Wam.

        

Tkaniny plisowane - gładkie

Modne i świeże kolory materiałów plisowanych w kilku odsłonach. Większa część kolekcji posiada swoje idealnie dopasowane dopowiedniki w kolekcjach bliźniaczych z powłoką Perlex.

Kolekcje gładkie bez powłoki Perlex:

ALLEGRO

CAMPARI

NEW OPAL

OPAL

PRESTO

Tkaniny plisowane - gładkie z powłoką Perlex

Kolekcje z powłoką odbijającą Perlex są najczęściej uzupełnieniem bliźniaczych kolekcji materiałów gładkich bez pokrycia Perlex.

Idealne do pomieszczeń, gdzie mamy do czynienia z nadmiernym nagrzewaniem się od słońca, czyli okien południowych lub okien dachowych!

Kolekcje gładkie z powłoką termoizolazyjną Perlex:

AMARETTO PEARL 
ALLEGRO FLEX
ALLEGRO PEARL
AMARETTO PEARL
CAMPARI PEARL
CREPE METALLIC
LIFE PEARL
MELANGE PEARL
METALLIC
NEW OPAL PEARL
OPAL PEARL
PORTO PEARL
PRESTO PEARL
SATIN PEARL
TERRA PEARL

Tkaniny plisowane - z deseniem

Przepiękna wizualna struktura tkanin o charakterze naturalnym, technicznym. Kolekcje prezentują się szczególnie pięknie w połączeniu z profilami w okleinach drewnopodobnych.

Kolekcje z deseniem:

AMARETTO PEARL

CAMOUFLAGE BO, CAMOUFLAGE FR, CAMOUFLAGE NC

CETUS

FUSION, FUSION PEARL

JUNO

MELANGE, MELANGE PEARL

P3000, P4000, P5000

PORTO PEARL

TERRA, TERRRA PEARL

Tkaniny plisowane - Blackout

BlackOut oznacza całkowite zaciemnienie przez materiał plisy. Kolekcja prezentuje się szczególnie pięknie w plisach podwójnych DZIEŃ/NOC, nadaje się wyśmienicie do chrony przed słońcem np. w oknach dachowych.

Kolekcje zaciemniające Blackout:

CAMOUFLAGE BO

CREPE METALLIC P900

HONEYCOMB MONZA BO

NEW CREPE BLACKOUT

Tkaniny plisowane - Honeycomb

Materiały o stukturze HONEYCOMB (plastra miodu) posiadają dodatkowe ciekawe właściwości w odróżnieniu od tradycyjnych plis. Ponieważ materiał jest podwójny, nie są widoczne żadne otwory na sznurek oraz materiał rozkłada się dużo bardziej równomiernie.

Kolekcje HONEYCOMB:

BRAWA

EDNA

MONZA

MONZA BLACKOUT

Tkaniny plisowane - wzorzyste

Materiały plisowane mogą również zdobić. Motywy geometryczne, abstrakcyjne aż do kwiatowych spowodują, że wnętrze nabierze bardziej indywidualnego charakteru niż przy materiałach gładkich.

 Kolekcje wzorzyste:

DEKORA PRINT 2

SATIN PRINT

SONA

Tkaniny plisowane - firanowe

Wyjątkowe kolekcje tkanin firanowych. Materiały prezentują się szczególnie pięknie w plisach podwójnych DZIEŃ/NOC, gdzie w połączeniu np. z tkaninami zaciemniającymi tworzą niezwykłą dwufunkcyjną przesłonę.

Kolekcje firanowe:

CAMOUFLAGE NC

CAMOUFLAGE FR

Tkaniny plisowane - niepalne

Materiały plisowane z certyfikatem niepalności znajdują coraz szersze zastosowanie.

Oferujemy kolekcje o charakterystycznym "technicznym" splocie - CETUS oraz bogatą korystycznie kolekcję materiałów o strukturze crepy z pokryciem Perlex - LIFE PEARL.

Kolekcje niepalne:

CETUS

LIFE PEARL

Tkaniny plisowane - katalog CONCEPT

Dzięki łączonym kolekcjom tkanin plisowanych, Dzień/Noc oraz rolet materiałowych Tapparella macie Państwo wybór wśród materiałów jednokolorowych, o stonowanych kolorach, gładkich lub z delikatnym deseniem.