Nasz przedstawiciel – monter Tapparella przyjedzie do Twojego domu.

Pomiar oraz wycena osłon w Radomiu i okolicach są bezpłatne

Plisy Plisy Rolety dzień i noc Rolety dzień i noc Rolety materiałowe Rolety materiałowe Rolety screen Rolety screen Rolety rzymskie Rolety rzymskie Żaluzje Żaluzje Verticale Verticale Moskitiery Moskitiery Markizy Markizy Rolety zewnętrzne Rolety zewnętrzne Pergole Pergole Silniki i sterowania Silniki i sterowania
Dbamy o twoje bezpieczeństwo

Dbamy o twoje bezpieczeństwo

W tym bezprecedensowym czasie Wasze zamówienia są dla Nas, polskich przedsiębiorców wszystkich branż szczególnie ważne. Z głębi serca z góry dziękujemy za okazane wsparcie.

Dbając o Twoje bezpieczeństwo – procedury pomiaru i montażu

Pracownik – monter Tapparella po przyjeździe do Twojego domu posiada przy sobie maseczkę, rękawiczki, płyn do dezynfekcji powierzchni, płyn do dezynfekcji rąk. Poprosi Cię o zdezynfekowanie Twoich rąk i zdezynfekuje swoje. Prosimy o zachowanie dystansu ok. 2 metrów od pracownika. Pracownik dokona pomiaru, następnie poda Ci katalog po uprzednim zdezynfekowaniu Twoich rąk. Po dokonaniu pomiaru lub montażu pracownik zdezynfekuje klamki lub inne elementy, których dotykał. Następnie prosimy przez 5 minut wywietrzyć mieszkanie.


Procedura pomiaru
Procedura montażu
Biuro pomocy online

Po dokonaniu pomiaru umowa zostanie wysłana mailowo. Następnie po wpłaceniu zaliczki firma przystępuje do realizacji zamówienia.

Przed terminem montażu Klient zobowiązany jest wpłacić pełną kwotę za towar i usługę.

tel. 501 460 210

Telefonicznie pomożemy dobrać produkt do Twoich potrzeb.

Telefonicznie lub mailowo pomożemy Twoje zamówienie doprowadzić do akceptacji.

W systemie Video-rozmowy, rozmowy lub mailowo poprowadzimy Cię, jak dokonać prawidłowego pomiaru wybranego przez Ciebie produktu.

Wspomagając Cię filmami instruktażowymi jak również instrukcjami pomożemy Ci zamontować nasze produkty na Twoich oknach.