Nasz przedstawiciel – monter Tapparella przyjedzie do Twojego domu.

Pomiar oraz wycena osłon w Radomiu i okolicach są bezpłatne

Plisy Plisy Rolety dzień i noc Rolety dzień i noc Rolety materiałowe Rolety materiałowe Rolety screen Rolety screen Rolety rzymskie Rolety rzymskie Żaluzje Żaluzje Verticale Verticale Moskitiery Moskitiery Markizy Markizy Rolety zewnętrzne Rolety zewnętrzne Pergole Pergole Silniki i sterowania Silniki i sterowania
Tkaniny plisowane

Tkaniny plisowane

Szukasz praktycznych i kompaktowych rolet, które będą świetnym podkreśleniem aranżacji Twoich wnętrz? W ofercie sklepu Tapparella mamy mnóstwo propozycji, które wdzięcznie wkomponują się w każdy wystrój. Poniżej znajdziesz wzorniki tkanin plisowanych, które różnią się od siebie nie tylko barwą i estetyką, lecz także funkcjonalnością. Każdy z materiałów ma szereg unikalnych właściwości, takich jak stopień przezierności, dodatkowe warstwy zaciemniające czy strukturę.

Tkaniny plisowane z oferty Tapparella są dostępne zarówno w wariantach gładkich, jak i z deseniem. Rolety z ich wykorzystaniem są bardzo uniwersalnym dodatkiem do aranżacji — dodają wnętrzom przytulności i ładnie się prezentują nawet w małych metrażach. Dzięki dostępności różnorodnych stopni zaciemnienia, od modeli przeziernych aż po zaciemniające warianty typu blackout możesz je wykorzystać jako osłony każdego okna w domu – nawet dachowego. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty wzorników – każda z dostępnych linii produktowych jest szczegółowo opisana z uwzględnieniem właściwości i proponowanego umiejscowienia.


Kolekcje tkanin plisowanych

Wyjątkowe kolekcja materiałów jednorodnych lub z wyraźną, atrakcyjną strukturą o charakterze naturalnym lub wzorzystych, lub firanowych o dużym stopniu przezierności lub typu Blackout lub … Wybór pozostawiamy Wam.


Tkaniny plisowane - gładkie

Modne i świeże kolory materiałów plisowanych w kilku odsłonach. Większa część kolekcji posiada swoje idealnie dopasowane dopowiedniki w kolekcjach bliźniaczych z powłoką Perlex.

Kolekcje gładkie bez powłoki Perlex:

ALLEGRO

CAMPARI

NEW OPAL

OPAL

PRESTO


Tkaniny plisowane - gładkie z powłoką Perlex

Kolekcje z powłoką odbijającą Perlex są najczęściej uzupełnieniem bliźniaczych kolekcji materiałów gładkich bez pokrycia Perlex.

Idealne do pomieszczeń, gdzie mamy do czynienia z nadmiernym nagrzewaniem się od słońca, czyli okien południowych lub okien dachowych!

Kolekcje gładkie z powłoką termoizolazyjną Perlex:

AMARETTO PEARL
ALLEGRO FLEX
ALLEGRO PEARL
AMARETTO PEARL
CAMPARI PEARL
CREPE METALLIC
LIFE PEARL
MELANGE PEARL
METALLIC
NEW OPAL PEARL
OPAL PEARL
PORTO PEARL
PRESTO PEARL
SATIN PEARL
TERRA PEARL


Tkaniny plisowane - z deseniem

Przepiękna wizualna struktura tkanin o charakterze naturalnym, technicznym. Kolekcje prezentują się szczególnie pięknie w połączeniu z profilami w okleinach drewnopodobnych.

Kolekcje z deseniem:
AMARETTO PEARL
CAMOUFLAGE BO, CAMOUFLAGE FR, CAMOUFLAGE NC
CETUS
FUSION, FUSION PEARL
JUNO
MELANGE, MELANGE PEARL
P3000, P4000, P5000
PORTO PEARL
TERRA, TERRRA PEARL


Tkaniny plisowane - Blackout

BlackOut oznacza całkowite zaciemnienie przez materiał plisy. Kolekcja prezentuje się szczególnie pięknie w plisach podwójnych DZIEŃ/NOC, nadaje się wyśmienicie do chrony przed słońcem np. w oknach dachowych.
Kolekcje zaciemniające Blackout
CAMOUFLAGE BO
CREPE METALLIC P900
HONEYCOMB MONZA BO
NEW CREPE BLACKOUT


Tkaniny plisowane - Honeycomb

Materiały o stukturze HONEYCOMB (plastra miodu) posiadają dodatkowe ciekawe właściwości w odróżnieniu od tradycyjnych plis. Ponieważ materiał jest podwójny, nie są widoczne żadne otwory na sznurek oraz materiał rozkłada się dużo bardziej równomiernie.

Kolekcje HONEYCOMB:

BRAWA

EDNA

MONZA

MONZA BLACKOUT


Tkaniny plisowane - wzorzyste

Materiały plisowane mogą również zdobić. Motywy geometryczne, abstrakcyjne aż do kwiatowych spowodują, że wnętrze nabierze bardziej indywidualnego charakteru niż przy materiałach gładkich.

Kolekcje wzorzyste:

DEKORA PRINT 2

SATIN PRINT

SONA


Tkaniny plisowane - niepalne

Materiały plisowane z certyfikatem niepalności znajdują coraz szersze zastosowanie.

Oferujemy kolekcje o charakterystycznym “technicznym” splocie – CETUS oraz bogatą korystycznie kolekcję materiałów o strukturze crepy z pokryciem Perlex – LIFE PEARL.

Kolekcje niepalne:

CETUS

LIFE PEARL


Tkaniny plisowane - katalog CONCEPT

Dzięki łączonym kolekcjom tkanin plisowanych, Dzień/Noc oraz rolet materiałowych Tapparella macie Państwo wybór wśród materiałów jednokolorowych, o stonowanych kolorach, gładkich lub z delikatnym deseniem.