Nasz przedstawiciel – monter Tapparella przyjedzie do Twojego domu.

Pomiar oraz wycena osłon w Radomiu i okolicach są bezpłatne

Plisy Plisy Rolety dzień i noc Rolety dzień i noc Rolety materiałowe Rolety materiałowe Rolety screen Rolety screen Rolety rzymskie Rolety rzymskie Żaluzje Żaluzje Verticale Verticale Moskitiery Moskitiery Markizy Markizy Rolety zewnętrzne Rolety zewnętrzne Pergole Pergole Silniki i sterowania Silniki i sterowania
Tkaniny rolet Dzień Noc

Tkaniny rolet Dzień Noc


Możliwość regulowania ilości naturalnego światła, które wpada do pomieszczeń przez okna w dużej mierze odpowiada za nasz komfort mieszkania. Dobrze dobrane przesłony mogą podkreślać wystrój wnętrza, dawać nam poczucie intymności lub blokować nadmiar bodźców z zewnątrz, aby nie zakłócały naszego odpoczynku. W sklepie Tapparella znajdziesz tkaniny rolet dzień noc w dużej ilości ciekawych wariantów – na pewno znajdziesz tu idealne opcje dla każdego pokoju w Twoim domu.

W katalogach dostępnych na stronie internetowej znajdziesz wzorniki podzielone na grupy, dzięki czemu możesz zapoznać się ze wszystkimi wzorami i kolorami z naszej oferty przesłon okiennych. Modele dzień noc to unikalne połączenia dwóch tkanin o różnej grubości, fakturze i kolorze – możliwości aranżacyjne, które stwarzają, są bardzo duże. Jeśli lubisz gładkie, wyraziste kolory, koniecznie poznaj linię Secret Impress, a jeśli wolisz intrygujące desenie i łagodne barwy – kolekcje Harmony i Amina z pewnością przypadną Ci do gustu!


Kolekcje tkanin Dzień/Noc

Delikatne przejścia pomiędzy światłem i cieniem.

Nałożenie dwóch warstw tkaniny rolety Dzień Noc jedna na drugą i przesuwanie ich względem siebie daje szereg możliwości regulacji stopnia nasłonecznienia czy zaciemnienia pomieszczenia.


Tkaniny Dzień/Noc - 1 grupa

Kolekcje Dzień/Noc oferowane w 1 grupie:

SECRET – DN 200

SECRET 2.0 – DN 200

SECRET 3.0 – DN 200


Tkaniny Dzień/Noc - 2 grupa

Kolekcje Dzień/Noc oferowane w 2 grupie:

SECRET – DN 10

SECRET 2.0 – DN 100


Tkaniny Dzień/Noc - 3 grupa

Kolekcje Dzień/Noc oferowane w 1 grupie:

IMAGINE DN 400

MAGIC DN 300


Tkaniny Dzień/Noc - 4 grupa

Kolekcje Dzień/Noc oferowane w 4 grupie:

AMINA

ELEGANCE DN 500

PARADISE, PARADISE SILVER DNMP 600

PASSION DN 800, DN 900


Tkaniny Dzień/Noc - 5 grupa

Kolekcje Dzień/Noc oferowane w 5 grupie:

HARMONY DN 1000


Tkaniny Dzień/Noc - 6 grupa

Kolekcje Dzień/Noc oferowane w 6 grupie:

ATLANTA

BEAUTY DN 600

ENERGY DN 700

MIRANDA

ORGANZA DN 1000


Tkaniny Dzień/Noc - katalog CONCEPT

Dzięki łączonym kolekcjom tkanin plisowanych, Dzień/Noc oraz rolet materiałowych Tapparella macie Państwo wybór wśród materiałów jednokolorowych, o stonowanych kolorach, gładkich lub z delikatnym deseniem.