Nasz przedstawiciel – monter Tapparella przyjedzie do Twojego domu.

Pomiar oraz wycena osłon w Radomiu i okolicach są bezpłatne

Plisy Plisy Rolety dzień i noc Rolety dzień i noc Rolety materiałowe Rolety materiałowe Rolety screen Rolety screen Rolety rzymskie Rolety rzymskie Żaluzje Żaluzje Verticale Verticale Moskitiery Moskitiery Markizy Markizy Rolety zewnętrzne Rolety zewnętrzne Pergole Pergole Silniki i sterowania Silniki i sterowania
Tkaniny rolet materiałowych

Tkaniny rolet materiałowych

Kiedy wybieramy przesłony na okna, znaczenie mają nie tylko ich praktyczne walory, lecz także wygląd, który będzie ważną częścią naszego wystroju wnętrz. Każdy z naszych produktów, który znajdziesz w naszej ofercie, cechuje się unikalną estetyką wykonania, które możesz porównać przy pomocy dostępnych w katalogach wzorników. Dzięki temu możesz porównać tkaniny rolet materiałowych, zanim zdecydujesz się na konkretny model dla Twojego domu.

Dobór odpowiednich rolet okiennych powinien opierać się nie tylko na wyborze odpowiedniego koloru. Tkaniny mogą mieć także różną grubość, fakturę oraz deseń. W naszych kolekcjach znajdziesz różne warianty, które doskonale podkreślą unikalny styl aranżacji Twojego mieszkania. Posiadamy mnogość różnorodnych modeli: od stonowanych i gładkich materiałów z linii Elegance, przez wyraziste desenie kolekcji Paradise aż po chwytające grę światła barwne i połyskliwe modele Luminis. Wzorniki są doskonałym narzędziem pomocniczym, dzięki którym dobierzesz odpowiedni styl oprawy okna do każdego pomieszczenia w Twoim domu.


Kolekcje tkanin roletowych

Wysokogatunkowe tkaniny o wyrafinowanym wyglądzie. Indywidualny charakter i styl wg indywidualnego wyboru: tkaniny gładkie matowe lub z połyskiem, tkaniny wzorzyste lub tkaniny strukturalne.


Tkaniny roletowe - 1 grupa

Kolekcje tkanin rolet materiałowych oferowane w 1 grupie:

CAMILA A600

IZYDA A 800


Tkaniny roletowe - 2 grupa

Kolekcje tkanin rolet materiałowych oferowane w 2 grupie:

LUMINIS A 900

PARADISE MP 600

PARADISE SILVER MP 600


Tkaniny roletowe - 3 grupa

Kolekcje tkanin rolet materiałowych oferowane w 3 grupie:

CAMILA A 600 – materiały niepalne (numery z gwiazdką)

JULIA C 100 – materiał typu Blackout

CHARLOTTE C 200  – materiał typu Blackout

MELANGE SILVER BO  – materiał typu Blackout

SILVER BO  – materiał typu Blackout


Tkaniny roletowe - 4 grupa

Kolekcje tkanin rolet materiałowych oferowane w 4 grupie:

JULIA C 300 – materiał typu Blackout

B 1000


Tkaniny roletowe - 5 grupa

Kolekcje tkanin rolet materiałowych oferowane w 5 grupie:

CHARLOTTE 500  – materiał typu Blackout

MODERN T 400  – materiał typu Blackout


Tkaniny roletowe - katalog CONCEPT

Dzięki łączonym kolekcjom tkanin plisowanych, Dzień/Noc oraz rolet materiałowych Tapparella macie Państwo wybór wśród materiałów jednokolorowych, o stonowanych kolorach, gładkich lub z delikatnym deseniem.