Nasz przedstawiciel – monter Tapparella przyjedzie do Twojego domu.

Pomiar oraz wycena osłon w Radomiu i okolicach są bezpłatne

Plisy Plisy Rolety dzień i noc Rolety dzień i noc Rolety materiałowe Rolety materiałowe Rolety screen Rolety screen Rolety rzymskie Rolety rzymskie Żaluzje Żaluzje Verticale Verticale Moskitiery Moskitiery Markizy Markizy Rolety zewnętrzne Rolety zewnętrzne Rolety nadstawne Rolety nadstawne Silniki i sterowania Silniki i sterowania
Tkaniny VELVET

Tkaniny VELVET


Kolekcje Velvet

Tkanina velvet na rolety i zasłony.

Rolety rzymskie z velvetu to niezwykle efektowna dekoracja okna, która nie bez powodu cieszy się ogromną poluparnością. Velvet to materiał, który zapewnia skuteczną blokadę nadmiaru promieni słonecznych a dzięki swojemu niepowtarzalnemu wyglądowi zadba o oryginalność każdego wnętrza.


Kolekcja gładka FRENCH VELVET

Kolekcja French Velvet zawiera 25 kolorów gładkich.

French Velvet jest miękkim materiałem o lekko połyskliwej powierzchni z efektem kierunkowego układania się materiału (efekt „uczesania”).

Jego gramatura wynosi 290 g/mkw.


Kolekcja gładka JIMMY VELVET

Kolekcja Jimmy Velvet zawiera aż 45 kolorów gładkich, od bieli przez beże, brązy, szarości, zielenie, czerwienie, fiolety aż do głębokiej czerni.

Jimmy Velvet jest lekko sztywniejszym materiałem o delikatnie połyskliwej powierzchni z efektem kierunkowego układania się materiału (efekt „uczesania”).

Jego gramatura wynosi 290 g/mkw.


Wzorzyste materiały Velvet

Wzorzyste materiały Velvet

Materiały typu velvet to nie tylko kolekcje gładkie.

W naszej ofercie znajdują się również materiały o bardzo zdecydowanym wzorze, które stanowią niezmiernie dekoracyjny element naszych wnętrz.

Zastosowanie velvetu ze wzorem na rolecie rzymskiej spowoduje, że wnętrze zyska niepowtarzalny i zdecydowany charakter.Kolekcje wzorzyste VELVET

Kolekcje wzorzyste na bazie materiału velvet.

Materiały są matowe, bez połysku typowego dla kolekcji gładkich.

Efekt kierunkowego układania się materiału (tzw. efekt “uczesania”) jest bardzo mało widoczny ze względu na wzory.

Gramatura materiałów wynosi 240 g/mkw.


Tkaniny dekoracyjne w roletach rzymskich