Nasz przedstawiciel – monter Tapparella przyjedzie do Twojego domu.

Pomiar oraz wycena osłon w Radomiu i okolicach są bezpłatne

Plisy Plisy Rolety dzień i noc Rolety dzień i noc Rolety materiałowe Rolety materiałowe Rolety screen Rolety screen Rolety rzymskie Rolety rzymskie Żaluzje Żaluzje Verticale Verticale Moskitiery Moskitiery Markizy Markizy Rolety zewnętrzne Rolety zewnętrzne Pergole Pergole Silniki i sterowania Silniki i sterowania
Plisy kolorystyka systemu

Plisy kolorystyka systemu

Dzięki drobnym szczegółom wnętrza zyskują niepowtarzalny charakter, który sprawia, że czujemy się jak w domu. Jeśli przed Tobą zadanie stworzenia aranżacji, pamiętaj również o dobraniu niepozornych elementów tak, aby doskonale podkreślały urok całości. Zamawiając osłony okienne produkowane przez Tapparella możesz dobrać barwę i wzór każdego z elementów systemu. Dzięki temu masz pewność, że plisy, które dla Ciebie stworzymy doskonale wpasują się w wybrany przez Ciebie styl aranżacji.

Profile aluminiowe, które stosujemy w kolekcji Vegas dają szerokie możliwości w zakresie kreowania ich wyglądu przy pomocy odpowiednich farb, lakierów lub oklein. W ofercie mamy systemy plis z prowadnicami w różnorodnych wersjach: od imitacji naturalnego drewna aż po gładkie i metaliczne warianty. W połączeniu z bogatą kolekcją tkanin, które możemy wykorzystać do stworzenia Twoich osłon okiennych, nasze systemy dają możliwość stworzenia ogromnej ilości opcji – a wśród nich z pewnością jest ta, która idealnie podkreśli wystrój Twojego domu!


Plisy - kolorystyka systemu

System plis Vegas wyróżnia bogata kolorystyka profili aluminiowych oraz starannie dopasowana kolorystyka elementów dodatkowych systemu.


Plisy - kolorystyka systemu

kolorystyka systemu w wersji lakierowanej:
biel (RAL 9016), brąz (RAL 8028), krem (RAL 1014), antracyt (RAL 7016), szary (RAL 9006), czarny (RAL 9005)

kolorystyka systemu w wersji oksydowanej:
srebrny oksydowany, szampański oksydowany

kolorystyka systemu w wersji z okleinami drewnopodobnymi:
złoty dąb, winchester, orzech, mahoń, dąb bagienny, sosna