Wzorniki

Wzorniki

Tkaniny plisowane

Przebogate możliwości kombinacji designu i funkcjonalności. Naszą ofertę tworzą szeroka paleta kolekcji tkanin gładkich jak też tkaniny z wyraźnym deseniem czy też drukiem, tkaniny typu Blackout czy też tkaniny firanowe.

Tkaniny rolet Dzień Noc

Harmonia regularności i dekoracji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno materiały nadające tylko akcent kolorystyczny wnętrzom jak i materiały o zdecydowanym kolorze, które będą zwracały uwagę na wystrój okna, materiały przepuszczające światło słoneczne jak i odbijające je całkowicie lub materiały zaciemniające wnętrze niczym rolety zewnętrzne.

Tkaniny rolet materiałowych

Jedna roleta a tak wiele możliwości ... W stałej ofercie posiadamy ponad 250 kolorów materiałów roletowych. Obok koloru niezmiernie dużą rolę odgrywa sama struktura materiału, która w połączeniu kolorem oraz nasłonecznieniem tworzy we wnętrzach pożądany efekt.

        

Tkaniny rolet rzymskich

Roleta rzymska to przemyślne połączeniu efektu zasłony z fukcjonalnością rolety. Tkaniny naszych rolet rzymskich to starannie wybrane kolekcje tektyliów domowego zastosowania.

Tkaniny verticalowe

Kolekcja tkanin verticalowych obejmuje zarówno tkaniny stosowane instytucjach czy też w obiektach użyteczności publicznej (biurach, urzędach) jak również wyselekcjonowane kolekcje tkanin z przeznaczeniem do użytku domowego.

Tkaniny markizowe

Tkaniny używane w markizach to przede wszystkim tkaniny o wysokiej wytrzymałości, odporne jednocześnie na szereg nieprzyjaznych czynników atmosferycznych jak woda, wiatr, zabrudzenia czy mróz.

        

Plisy - kolorystyka systemu

System plis Vegas - innowacyjny system, który dzięki swej elegancji oraz niepowtarzalnemu designowi idealnie współgra z każdym wnętrzem.

Rolety materiałowe - kolorystyka systemu

Systemy rolet w kasetkach z prowadnicami, montowane do okna, systemy rolet wolnowiszących jak również systemy rolet wielkogabarytowych.

Rolety rzymskie - kolorystyka systemu

Esencją rolety rzymskiej jest tkanina. Jednak i pod nią można znaleźć elementy, które podlegają indywidualnej konfiguracji.